مشاوره و برندسازی

با نقطه پرداز برند شوید

مشاوره و ساخت کسب و کار آنلاین خود را به ما بسپارید

با شما تا اوج

آیا خیال دارید یک کسب و کار اینترنتی به راه بیندازید؟ نیاز به مشاوره و خدمات وبسایت و غیره دارید؟ از صفر تا صد پروژه ایجاد کسب و کار خود را به مشاورین ما بسپارید. نقطه پرداز از ابتدا پله پله با شما خواهد بود و شما را در این امر پشتیبانی خواهد کرد.

مشاوره و برنامه ریزی

مشاوره و برنامه ریزی در خصوص ایجاد کسب و کار آنلاین

اجرا و پیاده سازی

ایجاد کسب و کار و وبسایت شما و ارائه ی خدمات فضای مجازی

پشتیبانی مادام العمر

خدمات فضای مجازی و سئو به کسب و کار شما و به روز رسانی وبسایت شما

نام تجاری یا برند چیست

و چرا برای تجارت شما مهم است؟

نام تجاری، طبق تعریف، یک روش از بازاریابی است که در آن یک شرکت نام ، نماد یا طرحی را ایجاد می کند که به راحتی قابل تعلق به شرکت باشد. این امر به شناسایی محصول و تمایز آن از سایر محصولات و خدمات کمک می کند. نام تجاری یا برند از این جهت مهم است که نه تنها باعث ایجاد تأثیرات به یاد ماندنی در مصرف کنندگان می شود بلکه به  مشتریان شما این امکان را می دهد تا بدانند چه انتظاری از شرکت شما دارند. این راهی برای تشخیص خود از رقبا و مشخص کردن این است که چه پیشنهادی شما را به انتخاب بهتر تبدیل می کند. نام تجاری شما به گونه ای ساخته شده است که نمایانگر حقیقی شما به عنوان یک تجارت و چگونگی تمایل به درک شما باشد.

زمینه های بسیاری وجود دارد که برای توسعه نام تجاری مورد استفاده قرار می گیرند از جمله تبلیغات ، خدمات به مشتریان ، کالاهای تبلیغاتی ، اعتبار و آرم. همه این عناصر با هم کار می کنند تا یک مشخصات حرفه ای منحصر به فرد را مورد توجه قرار دهند، و اما طراحی وبسایت یکی از این عوامل میباشد. با داشتن وبسایت میتوانید برند و کسب و کار خود را از طریق اینترنت نیز گسترش دهید.

چرا برندسازی مهم است؟

نام تجاری به دلیل تأثیر کلی بر شرکت شما کاملاً مهم است.  نماد تجاری می تواند درک مردم از نام تجاری شما را تغییر دهد ، می تواند باعث ایجاد تجارت جدید و افزایش آگاهی از برند شود؛ و امروزه تجارت در فضای مجازی به سرعت از شما برند خواهد ساخت.

  • شما را در انتخاب کسب و کار اینترنتی تان راهنمایی و مشاوره میکنیم.

  • برای شروع و گسترش کسب و کار شما برنامه ریزی میکنیم.

  • وب سایت شما را با تکیه بر آخرین تکنولوژی های روز وب میسازیم.

  • تمامی فعالیت های تبلیغاتی و معرفی و گسترش برند شما را انجام میدهیم.

  • تا لحظه ی برند شدنتان از شما پشتیبانی میکنیم.

ما چه کاری میکنیم؟